پرسشهای متداول

پرسش های متداول

۱–    نحوه ی پرداخت چگونه است؟
برای اطلاع از نحوه ی پرداخت، میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:
شیوه های پرداخت لیتمن استتوسکوپ

۲–    ارسال رایگان است یا خیر؟
دوشنبه و چهارشنبه های هر هفته شامل ارسال رایگان میباشد.

۳–    محصولات گارانتی هم میشوند؟ گارانتی چگونه است؟
تمامی محصولات خریداری شده از لیتمن استتوسکوپ ، دارای گارانتی میباشند که این گارانتی شامل هرگونه نقص یا عدم مغایرت کالای ارسال شده با کالای خریداری شده توسط مشتری و اصالت کالا میباشد.

۴–    کارت گارانتی به همراه محصولات فرستاده میشود یا خیر؟
به همراه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی لیتمن استتوسکوپ، کارت گارانتی، در هنگام خروج کالا از انبار، برای مشتری ارسال میشود. از طرف دیگر، فاکتور خرید شما، به منزله ی کارت گارانتی شماست. شما با همراه داشتن فاکتور خرید خود، میتوانید از گارانتی محصول خریداری شده استفاده کنید.

۵–    پیگیری ارسال کالای خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ثبت سفارش، بعد از طی هر مرحله از ارسال کالا، ایمیلی برای آگاهی مشتری ارسال میشود. برای خریدهای خارج از شهر تهران، آخرین ایمیلی که مشتری از لیتمن استتوسکوپ دریافت میکند، ایمیلی شامل کد ۲۴ رقمی رهگیری مرسوله ی پستی است که مشتری میتواند با وارد کردن این کد در “سامانه رهگیری مرسولات پستی”، در سایت پست ایران به آدرس www.post.ir از وضعیت مرسوله ی پستی خود مطلع شود. همچنین این کد رهگیری برای شماره موبایل مشتری هم ارسال خواهد شد.

۶–    چه زمانی کالا به دستم میرسد؟
حداکثر ۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش، محصول به دست مشتری میرسد

۷–    کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام هم دارید؟
بله. لیتمن استتوسکوپ در تمامی شبکه های اجتماعی فعالیت دارد. آدرس کانال تلگرام لیتمن استتوسکوپ:  و آدرس صفحه ی اینستاگرام لیتمن استتوسکوپ:  iranlittmann.ir@ میباشد. شما میتوانید با دنبال کردن در شبکه های اجتماعی، عکس و توضیحات محصولات، آنباکسینگ (جعبه گشایی) کالاهای موجود در سایت، مطالب مفید در حوزه ی سلامت و پزشکی، مطالب آموزشی مربوط به تجهیزات پزشکی و… را مشاهده کنید

۸– خرید هم دارید؟
خیر. با توجه به اینکه لیتمن استتوسکوپ خود را در برابر اصالت و سلامت کالا مسئول میداند، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی لیتمن استتوسکوپ از همکاری با تأمین کنندگان معتبر تجهیزات پزشکی فراهم میشود و امکان خرید تکی، خرید از مراکز ناشناس یا خرید از اشخاص حقیقی وجود ندارد.

۹–  کالای دست دوم هم دارید؟
خیر. هیچکدام از کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی لیتمن استتوسکوپ دست دوم نیست و امکان خرید یا فروش کالای دست دوم هم به هیچ عنوان وجود ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *